Ceylan Tour
Giriş Yap veya Üye Ol
Kategoriler

Hakkımızda

Hakkımızda;

2011  yılında kurulan EGE CEYLAN  Tur üstün hizmet anlayışı ve misafir  odaklı çalışmayı ilke edinen, yaratıcı çözümleriyle de kurumsal hizmetlerinde; özel ,şirket ve kamu kurumlarına en uygun fiyatlarda en kaliteli hizmeti verme prensibi ile uzun süreli iş birlikteliği sunmaktadır. Konusunda uzman, deneyimli, aktif, yeniliklere açık yaratıcı kadrosu ile uluslararası kalite standartlarını hedefleyen ilkeleriyle EGE CEYLAN  Tur, misafirlerimizin güvenini kazanarak tercih sebebi olmaya devam etmektedir.

EGE CEYLAN TUR , kuruluşundan itibaren hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. Kişiye özel tatil planlarını cazip fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleri ile siz misafirlerimize  sunarız. Düşlendiğiniz tatili sizin için planlar. Tur paketlerinin çeşitliliği, en konforlu otelleri ve 7/24 hizmet sunan seyahat adına istediğiniz her detaya ulaşabileceğiniz adrestir, EGE CEYLAN Tur

 

Tatil için cennetten bir köşe olarak adlandırabileceğiniz beldeleri, dünyanın en güzel ülkeleri, şehirleri hatta lezzetleri ile size merak ettiklerinizi sunan esilatur.com ile her detayı sizin için düşünür ve merak ettiklerinize yanıt verir. Köklü bir seyahat acentası olan EGE CEYLAN Tur, giderek büyüyen ve en kaliteli olanı, en uygun fiyata sunmayı hedefleyen bir seyahat acentasıdir.

E-bülten Listemize Kaydolun
Üye Girişi
E-posta
Şifre
Ücretsiz Üye Ol
Şifremi Unuttum